Zmień kontrast

Członkowie

 

 

WiryKomornikiPlewiska
- marian_adamski.jpg- urszula_kolinska.jpg- wojciech_pietrzak.jpg
Marian Adamski
Przewodniczący
Rady Gminy Komorniki
Kontakt: 601 924 747
m.adamski@komorniki.pl
Urszula Kolińska
Wiceprzewodnicząca
Rady Gminy Komorniki
Kontakt: 608 180 926
u.kolinska@komorniki.pl
Wojciech Pietrzak
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy Komorniki
Kontakt:607 799 865
w.pietrzak@komorniki.pl

 

ChomęciceGłuchowoJarosławiec,
Walerianowo, Rosnówko
- dorota_trocha.jpg- k.kroll-chilomer.jpg- beata_wojtyniak.jpg
Dorota Trocha
Kontakt: 504 227 405
d.trocha@komorniki.pl
Krystyna Kroll - Chilomer
Kontakt: 663 786 244
k.chilomer@komorniki.pl
Beata Wojtyniak
Kontakt: 782 165 605
b.wojtyniak@komorniki.pl
Szreniawa, RosnowoŁęczyca
- wladyslaw_kwasniewski.jpg- henryk_kosmowski.jpg
Władysław Kwaśniewski
Kontakt: 518 715 572
w.kwasniewski@komorniki.pl
 

Henryk Kosmowski

Kontakt: 600 799 587
h.kosmowski@komorniki.pl


Komorniki

- piotr_wisniewski.jpg- pawel_kaczmarek.jpg- piotr_napierala.jpg
Piotr Wiśniewski
Kontakt: 601 736 241
p.wisniewski@komorniki.pl
Paweł Kaczmarek
Kontakt: 503 675 702
p.kaczmarek@komorniki.pl
Piotr Napierała
Kontakt: 693 537 444
p.napierala@komorniki.pl
- anna_stemplewska.jpg  - edyta_blaszczak.jpg  
Anna Stemplewska
Kontakt: 722 371 111
a.stemplewska@komorniki.pl
Edyta Błaszczak
Kontakt: 694 197 088
e.blaszczak@komorniki.pl

 Plewiska

- julia_pankiewicz-sobisiak.jpg- robert_kurasz.jpg- zenon_guzek.jpg
Julia Pankiewicz-Sobisiak
Kontakt: 501 710 227
j.pankiewicz@komorniki.pl
Robert Kurasz
Kontakt: 509 417 566
r.kurasz@komorniki.pl
Zenon Guzek
Kontakt: 609 221 990
z.guzek@komorniki.pl
- malgorzata_degorska.jpg- klaudiusz_lipinski_2.jpg- brocki_wojciech.jpg
Małgorzata Degórska
Kontakt: 693 054 333
m.degorska@komorniki.pl
Klaudiusz Lipiński
Kontakt: 501 620 270
k.lipinski@komorniki.pl
Wojciech Brocki
Kontakt: 509 211 548
w.brocki@komorniki.pl

 Wiry

- jacek_depczynski.jpg- dominik_wystepski.jpg
Jacek Depczyński
Kontakt: 605 586 288
j.depczynski@komorniki.pl
Dominik Występski
Kontakt: 605 835 463
d.wystepski@komorniki.pl

 


Certyfikaty
i nagrody:
Urząd Gminy Komorniki
ul. Stawna 1 62-052 Komorniki pow. poznański woj. wielkopolskie
tel.: 61 8 107 751 8 107 752 fax: 61 8 107 985 email: sekretariat@komorniki.pl http://www.komorniki.pl
projekt graficzny i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional     Poprawny arkusz CSS     Poprawne kodowanie UTF-8
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x